Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Rady Europy w Lubinie

Witamy w Społecznej Szkole Podstawowej
im. Rady Europy w Lubinie



Czytaj dalej

 Jeden procent podatku
Przekaż 1% podatku : KRS 0000150212

Stypendyści

 

Rok Szkolny 2014/2015

imię i nazwisko stypendysty rodzaj stypendium przyznane przez
Karol Kobiałka naukowe Ministra Edukacji Narodowej 
Weronika Wiesiołek naukowe Kapitułę Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień Programu Stypendialnego "zDolny Śląsk"
Weronika Wiesiołek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Angelika Jesionka sportowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Marta Bortkiewicz naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Jakub Górski naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Aleksandra Mika naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Aleksandra Warchala naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Miłosz Kaczmarek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"

 

 

Rok szkolny 2013/2014

Imię i nazwisko stypendysty rodzaj stypendium przyznane przez
Weronika Wiesiołek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Angelika Jesionek sportowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Marta Bortkiewicz naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Olga Młynarz naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Aleksandra Mika naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Sergiusz Żełobowski naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Nina Wilk naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Miłosz Kaczmarek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013:

Imię i nazwisko

stypendysty

rodzaj stypendium przyznawane przez
Aleksandra Obszańska naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Monika Rosolska naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Aleksandra Skibicka naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Olga Młynarz naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Iga Mastalska naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Jakub Ptak naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Karol Kobiałka naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Weronika Wiesiołek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Sergiusz Żełobowski naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Szymon Perdjon sportowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"

 

Rok szkolny 2009/2010; 2010/2011,2011/2012

 

Imię i nazwisko Stypendysty rodzaj stypendium przyznane przez
Angelika Jesionka sportowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Andrzej Napierała artystyczne

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Weronika Wiesiołek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Natalia Kosydor naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Jakub Jurenc naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Jakub Haliniak wzór do naśladowania

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Piotr Żelazko

 

sportowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Weronika Wiesiołek

 

naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Amadeusz Stachowski naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Katarzyna Kanigowska naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Karol Kobiałka naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Aleksandra Mika naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"
Weronika Wiesiołek naukowe Komisję Szkolnego Programu "Talent"

 

 

 

Rok szkolny 2007/2008;2008/2009

 

Imię i Nazwisko Stypendysty Rodzaj stypendium Przyznane przez

Jakub Znamirowski

naukowe

Kapitułę Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień w ramach Programu Stypendialnego "Zdolny Ślązak"

Natalia Lech

wzór do

nasladowania

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Natalia Kosydor

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Andrzej Napierała

artystyczne

Komisję Szkolnego programu "Talent"

Angelika Jesionka

sportowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Wojciech Duljarz

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Michał Jasiński

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Bartosz Kieleczawa

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Arkadiusz Panic

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

PaulinaKornatowicz

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Marcell Kazzi

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Natalia Łabaziewicz

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Piotr Grzesiński

naukowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Aleksandra Skibicka

wzór do naśladowania

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Łukasz Szczypiński

wzór do naśladowania

Komisję Szkolnego Programu "Talent"

Krzyzsztof Bryll

artystyczno - sportowe

Komisję Szkolnego Programu "Talent"