Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Rady Europy w Lubinie

Witamy w Społecznej Szkole Podstawowej
im. Rady Europy w Lubinie



Czytaj dalej

 Jeden procent podatku
Przekaż 1% podatku : KRS 0000150212

Plan lekcji

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASY I-III SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RADY EUROPY

KLASA  I A

WYCHOWAWCA- mgr AGNIESZKA WITCZAK

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr  MARTA MECH

godz. lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 ed. wczesnoszkolna język niemiecki religia zaj. komputerowe język angielski
8.50- 9.35 ed. wczesnoszkolna W-F ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczes./W-F
9.55- 10.40 język niemiecki ed. wczesnoszkolna język angielski ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
10.50- 11.35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11.45 - 12.30 język angielski język angielski ed. wczesnoszkolna język angielski ed. wczesnoszkolna
13.00- 13.45 obiad obiad obiad obiad basen / tańce
13.55 - 14.40 religia robotyka język migowy język włoski obiad
14.50 - 15.35 tańce zaj. artystyczne zaj. artystyczne szachy robotyka
15.45 - 16.30 opieka/spacer opieka/spacer aikido opieka/spacer op. / spacer

KLASA 1-3 MONTESSORI 

WYCHOWAWCA - mgr EMILIA KORDOWSKA

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr KATARZYNA CHWEDORUK

godz. lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 ed. wczesnoszkolna W-F ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
8.50 - 9.35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
9.55 - 10.40 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
10.50 - 11.35 ed. eczesnoszkolna/ W-F język niemiecki język angielski język niemiecki język angielski
11.45 - 12.30 obiad obiad obiad obiad religia
13.00 - 13.45 język angielski język anielski zaj. komputerowe język angielski basen /tańce
13.55 - 14.40 język włoski religia szachy robotyka obiad
14.50 - 15.35 zaj. artystyczne tańce język migowy zaj. artystyczne zaj. artystyczne
15.45 - 16.30 aikido robotyka opieka/spacer zaj. arystyczne opieka/spacer

KLASA II A

WYCHOWAWCA - mgr MAŁGORZATA BARTOSZEWICZ

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr ADRIANNA DZIUBA

godz. lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 język angielski ed. wczesnoszkolna język angielski język angielski religia/etyka
8.50 - 9.35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna język angielski
9.55 - 10.40 ed. wczesnoszkolna język angielski ed. wczesnoszkolna język niemiecki ed. wczesnoszkolna
10.50 - 11.35 język niemiecki ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11.45 - 12.30 ed. wczesnoszkolna zaj. komputerowe W-F ed. wczesnoszkolna /W-F ed. wczesnoszkolna
13.00- 13.45 obiad obiad obiad obiad obiad
13.50- 14.35 tańce zaj. artystyczne religia/etyka spacer basen/ tańce
14.45 - 15.30 robotyka język włoski szachy zaj. artystyczne opieka/spacer
15.45 - 16.30 opieka/spacer opieka/spacer opieka/spacer robotyka aikido

KLASA III A

WYCHOWAWCA - mgr ANNA GĘBKA

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr EWELINA HACHUŁA

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 religia ed. wczesnoszkolna język angielski ed. wczesnoszkolna język angielski
8.50- 9.35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
9.55 - 10.40 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
10.50- 11.35 ed. wczesnoszkolna język angielski ed. wczesnoszkolna/ W-F język angielski język niemiecki
11.45 - 12.30 język angielski w-F język niemiecki zaj. komputerowe ed. wczesnoszkolna
13.00 - 13.45 obiad obiad obiad obiad basen/tańce
13.55- 14.35 zaj. artystyczne język włoski zaj. artystyczne religia obiad
14.50 - 15.35 szachy robotyka spacer zaj. artystyczne aikido
15.45 - 16.30 robotyka tańce opieka/spacer opieka/spacer opieka/spacer

KLASA III B

WYCHOWAWCA - mgr AMELIA SKAWIŃSKA

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr DOMINIKA NALEPA

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piatek
8.00 - 8.45 ed. wczesnoszkolna ed. wcesnoszkolna / w-F ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
8.50 - 9.35 język angielski język angielski język angielski język angielski ed. wczesnoszkolna
9.55 - 10.40 ed. wczesnoszkolna W-F ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna język niemiecki
10.50 - 11.35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna język niemiecki ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11.45 - 12.30 religia/etyka ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna religia/etyka język angielski
13.00 - 13.45 obiad obiad obiad obiad obiad
13. 50 - 14.35 robotyka zaj. komputerowe zaj. artystyczne zaj. artystyczne basen/tańce
14.50 - 15.35 język włoski szachy spacer robotyka spacer
15.45 - 16.30 tańce aikido opieka/spacer opieka/spacer opieka/spacer

KLASY IV-VII SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAOWEJ IM. RADY EUROPY W LUBINIE

KLASA IV A

WYCHOWAWCA - mgr SYLWIA MURAWSKA-WOJTYNA

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 historia język  niemiecki język niemiecki W-F język polski
8.50- 9.35 matematyka język polski religia język angielski przyroda
9.55 - 10.40 język angielski matematyka język angielski język polski język niemiecki
10.50 - 11.35 technika plastyka przyroda matematyka W - F
11.45 - 12.30 informatyka język angielski matematyka zajęcia z wychowawcą W - F
13.00 - 13.45 język polski basen/ tańce/ crosffit matematyka religia język angielski
13.55 - 14.40 zaj. przyrodnicze   język polski muzyka zaj. przyrodnicze

KLASA IV MONTESSORI

WYCHOWAWCA - mgr EWA PATER

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 język niemiecki język angielski plastyka język angielski zaj. przyrodnicze
8.50 - 9.35 przyroda przyroda muzyka W-F matematyka
9.55 - 10.40 matematyka matematyka matematyka matematyka język polski
10.50 - 11.35 język polski religia język angielski zajęcia z wychowawcą W-F
11.45 - 12.30 język polski język polski religia język polski W -F
13.00 - 13.45 historia basen/taniec/ crosffit przyroda język polski technika
13.55 - 14.40 język angielski język niemiecki język niemiecki informatyka język angielski

KLASA V A

WYCHOWAWCA - mgr MAGDA KUNZ-RAPCZUK

godz. lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 język angielski język angielski język angielski plastyka W-F
8.50 - 9.35 religia matematyka W-F język angielski W -F
9.55 - 10.40 zaj. techniczne język polski zaj. komputerowe język polski język angielski
10.50- 11.35 język niemiecki przyroda matematyka język polski przyroda
11.45 - 12.30 historia język niemicki historia przyroda matematyka
13.00 - 13.45 język polski basen/ tańce/ crosffit język niemiecki zajęcia z wychowawca język polski
13.55 - 14.40 muzyka   zaj. przyrodnicze matematyka religia

KLASA V B

WYCHOWAWCA - mgr JUSTYNA OLEJNIK

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 język angielski matematyka przyroda przyroda muzyka
8.50- 9.35 język polski zaj. techniczne język niemiecki matematyka język angielski
9.55 - 10.40 matematyka jezyk angielski matematyka W-F W-F
10.50 - 11.35 przyroda język polski język polski W-F język polski
11,45 - 12.30 plastyka religia/etyka język polski język angielski religia/etyka
13.00 - 13.45 język niemiecki basen/tańce/crosffit historia zajęcia w wychowawcą zaj. komputerowe
13.55 - 14. 40 aj. przyrodnicze   język angielski historia język niemiecki

KLASA VI A

WYCHOWAWCA - mgr AGNIESZKA PRZYSZLAK

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 przyroda zaj. techniczne język polski język polski język angielski
8.50- 9.35 język angielski język polski matematyka język polski język angielski
9.55 - 10.40 historia język niemiecki religia/etyka przyroda historia
10.50 - 11.35 matematyka matematyka muzyka zaj. komputerowe religia/etyka
11.45 - 12.30 język polski język angielski język niemiecki plastyka matematyka
13.00- 13.45 W-F basen/ taniec/crosffit W-F zajęcia z wychowawcą przyroda
13.55 - 14.40 W-F   język angielski matematyka język polski

KLASA VI B

WYCHOWAWCA - mgr JUSTYNA ZARYCZAŃSKA

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 matematyka historia W-F matematyka język polski
8.50- 9.35 język angielski język angielski matematyka W-F język polski
9.55 - 10.40 przyroda zaj. komputerowe przyroda muzyka matematyka
10.50- 11.35 język polski matematyka historia przyroda język angielski
11.45 - 12.30 W-F język polski język angielski język polski plastyka
13.00 - 13.45 religia religia język polski zajęcia z wychowawcą język niemiecki
13.55 - 14.40 język niemiecki basen/tańce/ crosffit   język angielski zaj. techniczne

KLASA VII A

WYCHOWAWCA - mgr MAGDALENA ŁAGUN

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 język polski biologia chemia język niemiecki matematyka
8.50- 9.35 W-F fizyka matematyka fizyka plastyka
9.55 - 10.40 W-F geografia język polski informatyka geografia
10.50- 11.35 matematyka język angielski język polski język angielski muzyka
11.45 - 12.30 język niemiecki chemia język angielski W-F historia
13.00 - 13.45 biologia matematyka religia/etyka język polski język polski
13.55 -14.40 religia/etyka basen/tańce/ crosffit historia zajęcia z wychowawcą język angielski

KLASA VII B

WYCHOWAWCA - mgr MAGDALENA PAŁASZ

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 matematyka język polski informatyka język niemiecki biologia
8.50 - 9.35 W-F język polski religia/etyka muzyka historia
9.55 - 10.40 W-F matematyka plastyka fizyka chemia
10.50- 11.35 język polski fizyka matematyka religia/etyka język angielski
11.45 - 12.30 język niemiecki historia język angielski W-F geografia
13.00 - 13.45 geografia język angielski język polski biologia matematyka
13.55 - 14.40 język angielski basen/ taniec/ crosffit chemia zajęcia z wychowawca język polski

KLASY II-III SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM JĘZYKOWEGO W LUBINIE

KLASA II A

WYCHOWAWSTWO - mgr PAWEŁ GAŁCZYK

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 W-F język angielski język angielski fizyka matematyka
8.50 - 9.35 geografia matematyka informatyka matematyka biologia
9.55 - 10.40 język polski WOS chemia język angielski język niemiecki
10.50 - 11.35 historia zajęcia z wychowawcą język polski język polski historia
11.45 - 12.30 biologia język polski matematyka religia/etyka język angielski
12.45 - 13.30 religia/etyka język niemiecki zaj. artystyczne W-F język polski
14.00-14.45 matematyka basen/crosffit/taniec   W -F chemia

KLASA II B

WYCHOWAWCA - mgr JAROSŁAW PAUL

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 - 8.45 w-F fizyka j. niemiecki/historia język angielski j. niemiecki/historia
8.50- 9.35 j. niemiecki/historia biologia geografia WOS chemia
9.55 - 10.40 matematyka język angielski język angielski język polski informatyka
10.50 - 11.35 język angielski język polski chemia zajęcia z wychowawcą matematyka
11.45 - 12.30 język polski matematyka język polski j. niemiecki/historia język polski
12,45 - 13.30 zaj. artystyczne religia matematyka W-F język angielski
14.00 - 14.45 biologia basen/tańce/ crosffit   W -F religia

KLASA III A

WYCHOWAWSTWO - mgr KATARZYNA WRÓBLEWSKA

godziny lekcyjne poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00- 8.45 język niemiecki matematyka matematyka język angielski fizyka
8.50 - 9.35 matematyka język angielski język angielski religia/etyka matematyka
9.55 - 10.40 jęyk polski religia/etyka W-F matematyka język polski
10.50 - 11.35 W-F język polski W-F zaj. techniczne język polski
11.45 - 12.30 WDB fizyka geografia język polski język angielski
12.45 - 13.30 język angielski historia język niemiecki zajęcia z wychowawcą chemia
14.00- 14.45 historia basen/crosffit/tańce muzyka biologia informatyka