Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Rady Europy w Lubinie

Witamy w Społecznej Szkole Podstawowej
im. Rady Europy w Lubinie



Czytaj dalej

 Jeden procent podatku
Przekaż 1% podatku : KRS 0000150212

Koła zainteresowań

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Koło j. rosyjskiego

Piątek 07:15

Katarzyna Chwedoruk

Konsultacje z j. Angielskiego dla klas 7, II-III gim

Wg potrzeb

Joanna Chrząstowska-Ekiert

Koło wiedzy religijnej 4-6

Czwartek 14:50-15:35

Iwona Czudowska

Łucznictwo

Wtorek, czwartek, co drugi piątek 07:15-08:00

Paweł Gałczyk

Odyseja umysłu

klasa Montessori

Poniedziałek 14:45-15:30

Katarzyna Chwedoruk, Kaja Ożarowska

Odyseja umysłu

klasa Montessori

Wtorek, 14:50-15:35

Justyna Grabowska, Emilia Kordowska, Joanna Szczygieł, Barbara Wawrzyniak-Czekajło

Odyseja umysłu

klasa Montessori

Czwartek 14:50-15:35

Ewa Pater, Emilia Kordowska

Looper – koło j. niemieckiego

Czwartek 14:50-15:35

Robert Kozibroda

Doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze kl. 4

Poniedziałek 14:00-14:45

Magda Kunz-Rapczuk

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

Czwartek 7:00

Piotr Leśniewski

Koło wyrównawcze i powtórzeniowe z języka polskiego

Czwartek 14:50-15:35

Magdalena Łagun

Spotkania Samorządu Uczniowskiego 7,II-II gim.

Środa od 14:45

Kaja Ożarowska

Zajęcia gimnastyczne

Poniedziałek, środa, co drugi piątek, 07:15-08:00

Jarosław Paul

Spotkania Samorządu Uczniowskiego 1-6

Środa od 14:45

Agata Popiel

„Pegazik” - matematyczne pogotowie

Czwartek 14:50-15:35

Sylwia Murawska-Wojtyna

Niemiecki ma klasę - Konkurs-projekt

Wg harmonogramu spotkań

Beata Petrykowska

BUD-RYS Budowanie i rysowanie znanych obiektów architektonicznych

Środa 14:50-15:35

Piotr Leśniewski
Agnieszka Przyszlak

Egzamin z biologii nie jest trudny

Wtorek 14:00-15:35

Katarzyna Włodarczyk

Mat-maniacy 6-7

Czwartek 14:50-15:35

Katarzyna Wróblewska

Gazetka szkolna

Czwartek 14:50-15:35

Justyna Zaryczańska

Wolontariat

Zgodnie z potrzebami

Monika Całus, Agnieszka Przyszlak, Justyna Zaryczańska

Koło j.angielskiego

Poniedziałek 14:50-15:35

Olga Żerelik

Tajemnice Przyrody

Poniedziałek, lekcja 7, klasa 5B

Małgorzata Bartoszewicz

Poranne czytanie – edycja jesienna i wiosenna

Konkursy biblioteczne – wg planu pracy biblioteki

Wg potrzeb

Gabriela Dukielska

Koło artystyczne

Wtorki, lekcja 9, klasy 2a i 1 a SSP

Adrianna Dziuba

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Wg potrzeb, klasa 3a

Anna Gębka i Ewelina Hachuła

Bezpieczeństwo w Internecie – projekt „Sieciaki”

Piątki, klasy 4-6, 14:50-15:35

Bartosz Holdenmajer

Mali odkrywcy językowych tajemnic

Poniedziałki, godz. 13:00,

klasy 1-3

Aneta Mróz

Czytam, bo lubię

Środy, lekcja 7, klasa 3b

Dominika Nalepa

Konsultacje z języka angielskiego dla klas 4-6 „Polish your English”

Środy, czwartki, godz. 12:30-13:00

Justyna Olejnik

Artystyczne bazgrolenie – koło plastyczno-literackie

Czwartki, lekcja 8, klasy IIA i IIB gimn.

Magdalena Pałasz

Łamigłówki mądrej główki

Czwartki, wg potrzeb, klasa 3b

Amelia Skawińska

Rusz głową – matematyka jest ok

Piątki, 8 lekcja

Renata Szczubiała

W Literkowie

Wtorki 12:30-13:00, klasa 1a

Agnieszka Witczak

W Cyferkowie

Środy 12:30-13:00, klasa 1a

Marta Mech