Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Rady Europy w Lubinie

Witamy w Społecznej Szkole Podstawowej
im. Rady Europy w Lubinie



Czytaj dalej

 Jeden procent podatku
Przekaż 1% podatku : KRS 0000150212

Kadra Pedagogiczna

nauczyciel informatyki w SSP i SGJ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

PEŁNIONE FUNKCJE

E-MAIL

Marta Pilecka- Lalewicz

Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej, pedagogika Montessori klasa 4b

marta.lalewicz@wp.pl

Beata Petrykowska

Wicedyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej, nauczyciel języka niemieckiego

klasa VII SSP grupa kontynuująca, klasy II-III SGJ

beata.petrykowska@sto.lubin.pl

Joanna Chrząstowska - Ekiert

Wicedyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej, nauczyciel języka angielskiego

klasa VIIa i VIIb i klasa IIa i IIb SGJ

joanna.ekiert@sto.lubin.pl

Małgorzata Bartoszewicz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca klasy 2a - nauczyciel przyrody w klasie 5b

malgorzata.bartosz@sto.lubin.pl

Monika Całus

nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

monika.calus@sto.lubin.pl

Katarzyna Chwedoruk pedagogika Montessori w klasach 1b i 3b katarzyna.chwedoruk@interia.pl

Iwona Czudowska

nauczyciel religii w klasach 1-6 SSP

czudiw35@wp.pl

Gabriela Dukielska

nauczyciel-bibliotekarz, nauczyciel etyki w klasach edukacji wczesnoszkolnej, język włoski

gabriela.dukielska@sto.lubin.pl

Adrianna Dziuba nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający w klasie 2a annairda0@onet.pl

Paweł Gałczyk

nauczyciel wychowania fizycznego w klasach 1-7 SPP oraz II-III SGJ,wychowawca klasy IIA SGJ, instruktor gimnastyki korekcyjnej, trener łucznictwa, edukacja dla bezpieczeństwa, ratownik WOPR

pawel.galczyk@sto.lubin.pl

Anna Gębka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca klasy 3a, Biofeedback

anna.gebka@sto.lubin.pl

Justyna Grabowska pedagogika Montessori w klasie 4M, nauczyciel wspomagający justyna.grabowska@gmail.com

Ewelina Hachuła

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie 3a, nauczyciel wspomagający, zajęcia twórcze „Motywowanie przez sztukę” w klasach 1-3 SSP

 

ewelina.hachula@sto.lubin.pl

Bartosz Holdenmajer

nauczyciel informatyki w klasach 1-7 SSP
oraz II-III SGJ

 

biuro@interfejs.info

Tomasz Iwanicki

trener pływania

tomasz.iwanicki@sto.lubin.pl

Joanna Kaźmierczak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie 1a, nauczyciel wspomagający, instruktor robotyki

asia.tymk@gmail.com

Emilia Kordowska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,  wychowawca klasy Montessori 1b oraz 3b, psycholog szkolny emilia.kordowska@sto.lubin.pl

Robert Kozibroda

nauczyciel języka niemieckiego w klasach 4-6 oraz 7 grupa początkująca

kozibroda.robert@wp.pl

Magda Kunz-Rapczuk

nauczyciel przyrody w klasach 4-6 SSP oraz geografii w klasie 7 SSP oraz II-III SGJ, wychowawca klasy 5a SSP

magdakunz@op.pl

Piotr Leśniewski nauczyciel fizyki w klasie 7 SSP oraz II-III SGJ edukacja@planetaomega.pl
Magdalena Łagun nauczyciel języka polskiego w klasie 4a i 7a SSP oraz IIIa SGJ, nauczyciel etyki w klasie 5 i 7 SSP, wychowawca klasy 7a SSP magdalena.lagun@wp.pl
Marta Mech nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający w klasie 1a  

Aneta Mróz

nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego w klasach 1-3 SSP

aneta.mroz@sto.lubin.pl

Sylwia Murawska-Wojtyna

nauczyciel matematyki w klasach 4-6 SSP, wychowawca klasy 4a SSP

sylwia.murawska@sto.lubin.pl

Dominika Nalepa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający w klasie 3b dominika@nalepa.net.pl

Justyna Olejnik

nauczyciel języka angielskiego w klasach 3a, 4-6 SSP, wychowawca klasy 5b SSP

justyna.olejnik@sto.lubin.pl

Katarzyna Ożarowska nauczyciel religii w klasach 1M, 3M i 4M Montessori oraz klasy II-III SGJ ozarkak@gmail.com
Magdalena Pałasz nauczyciel języka polskiego w klasach 7b SSP, IIA i IIB SGJ, nauczyciel etyki w klasie 6 SSP, IIA i IIIA SGJ, wychowawca klasy VIIb SSP mpalasz@onet.eu

Ewa Pater

nauczyciel pedagogiki Montessori, wychowawca klasy 4M

ewa.pater@sto.lubin.pl

Jarosław Paul 

nauczyciel wychowania fizycznego w klasach 1-7 SPP oraz II-III SGJ,wychowawca klasy IIB SGJ, technik fizjoterapii, instruktor II Dan aikido, trener łucznictwa, ratownik WOPR

jaroslaw.paul@sto.lubin.pl

Agata Popiel

@interia.pl

pedagog SSP, logopeda, wychowanie do życia w rodzinie

agata.popiel@sto.lubin.pl

Agnieszka Przyszlak

nauczyciel plastyki, muzyki, zajęć technicznych, artystycznych, wychowawca klasy 6a SSP

agnieszka.przyszlak@sto.lubin.pl

Amelia Skawińska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b SSP, j. migowy

amelia.skawinska@sto.lubin.pl

Renata Szczubiała nauczyciel chemii w klasach 7a, 7b oraz II i III SGJ szczubiala.renata@wp.pl

Agnieszka Witczak

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a SSP, instruktor zajęć grupowych wg metody INPP, instruktor jogi

agnieszka.witczak@sto.lubin.pl

Katarzyna Włodarczyk nauczyciel biologii w klasach 7a, 7b SSP oraz II i III SGJ wlodek6119@interia.pl

Katarzyna Wróblewska

nauczyciel matematyki w klasach 6a, 7b oraz II i III SGJ, wychowawca klasy IIIA SGJ

katarzyna.wroblewska@sto.lubin.pl

Justyna Zaryczańska

nauczyciel języka polskiego w klasach 5-6 SSP, wychowawca klasy 6b SSP

justyna.zaryczanska@sto.lubin.pl

Olga Żerelik nauczyciel języka angielskiego w klasach 5a, 6a, 7b SSP oraz IIIA SGJ zelka2710@hotmail.com