Społeczna Szkoła Podstawowa
im. Rady Europy w Lubinie

Witamy w Społecznej Szkole Podstawowej
im. Rady Europy w Lubinie



Czytaj dalej

 Jeden procent podatku
Przekaż 1% podatku : KRS 0000150212

Aktualności

( strona 90)

news
Oddaj głos
Utworzono: niedziela, 09 czerwca 2013

Wszystkich użytkowników Facebooka zachęcamy do polubienia zdjęcia z wycieczki uczniów klasy 4 i 5 naszej szkoły. Pomóżcie nam wygrać wycieczkę?!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=646766855338232&set=a.628444960503755.1073741828.184712818210307&type=1&theater





news
Oddaj głos na Gazetkę Express Spłeczniaka !
Utworzono: środa, 05 czerwca 2013

Ostatnia gazetka w tym roku i nasi zdolni szóstoklasiści na okładce. Prosimy o głosy!

 

http://press.juniormedia.pl/express-społeczniaka/detail/





news
Wyniki sprawdzianu po klasie VI
Utworzono: poniedziałek, 27 maja 2013

Podajemy Państwu wyniki sprawdzianu po klasie VI:

Społeczna Szkoła Podstawowa w Lubinie - 31,5 pkt./ 40 pkt.

Numer stanina - 9 (najwyższy) W kraju stanin nr 9 (30,2 - 37 pkt.) uzyskało 4,1 % szkół.

miasto Lubin- 24,4 pkt./ 40 pkt.

województwo dolnośląskie- 23,6 pkt./40 pkt.

 

Gratulujemu Uczniom i Nauczycielom.

Marta Pilecka- Lalewicz

Dyrektor ZSS w Lubinie





news
V Międzyszkolny Konkurs Matematyczno- Informatyczny
Utworzono: piątek, 24 maja 2013

 
Iga Mastalska, uczennica klasy V SSP oraz Olga Młynarz, uczennica klasy VI SSP, otrzymały wyróżnienie w V Miedzyszkolnym Konkursie Matematyczno- Informatycznym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Dyrekcja i SU
 




news
Finał Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego
Utworzono: piątek, 24 maja 2013

 
 
Z radością informujemy, że Michał Drążek, uczeń klasy VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie, został laureatem Dolnośląskiego Konkursu Niemieckiego "Das Krokodil" na poziomie klas VI.
 
Gratulujemy Michałowi i Pani Beacie Petrykowskiej. Życzymy dalszych sukcesów.
 
Dyrekcja i SU
 

 





news
Finał Wojewódzkiego XLI Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego.
Utworzono: poniedziałek, 13 maja 2013

 
 
Z radością informujemy, że uczennice klasy VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Lubinie, Aleksandra Obszańska, Monika Rosolska oraz Aleksandra Skibicka, zajęły III miejsce w Finale Wojewódzkiego XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, który odbył się w dniach 11-12 maja 2013  w Szklarskiej Porębie. Uczennicom oraz pani Magdzie Kunc- Rapczuk serdecznie gratulujemy.
 
Dyrekcja, SU
 




news
Wymiana z partnerską szkołą N-A-O-Schule w Nastätten
Utworzono: poniedziałek, 13 maja 2013

 
 
Uczestnicy czerwcowej  wymiany z partnerską szkołą  N-A-O-Schule w Nastätten będą przygotowywać się do wyjazdu w nocy z 17 na 18 maja 2013.  W godzianach od 20.00 do 9.00 bedą realizować  projekt sportowo - komunikacyjny.      
 
 
B.Petrykowska 
 




news
Turniej Łuczniczy z okazji 240 rocznicy powstania Karczowisk
Utworzono: czwartek, 09 maja 2013

Turniej Łuczniczy z okazji 240 rocznicy powstania Karczowisk
 
 
 
 
Uczennice klasy IIB SGJ, biorące udział w Turnieju Łuczniczym z okazji 240 rocznicy powstania Karczowisk, zajeły nastepujące miejsca:
 
 
Patrycja Rozmus II miejsce
 
Sandra Michalik III miejsce
 
Klaudia Sztando IV miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 




news
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Utworzono: czwartek, 09 maja 2013

 
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
 
Wynik bardzo dobry w tegorocznej edycji konkursu uzyskała Weronika Wiesiołek.
 
Wyróżnienia otrzymali Patrycja Kułaczkowska, Iga Mastalska oraz Jakub Ptak.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 




news
UWAGA RODZICE 13 maja 2013 konsultacje z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów
Utworzono: środa, 08 maja 2013

 
UWAGA RODZICE
Zapraszam Państwa na konsultacje z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, które odbędą się 13 maja 2013 roku (poniedziałek):Klasa IA, wych. pani Marta Mech- od godz. 1600 – sala 2;
klasa IB, wych. pani Anna Gębka – od godz. 1600 – sala 3;
klasa II, wych. pani Agnieszka Witczak- od godz. 1600– sala 1;
klasa III, wych. pani Małgorzata Bartoszewicz- od godz. 1600 – sala 4;klasa IV, (j. polski) wych. pani Justyna Zaryczańska – od godz. 1600– sala 16;
klasa V, (biologia, geografia) wych. pani Magda Kunz- Rapczuk – od godz. 1600 – sala 17;
klasa VI, (historia, WOS) wych. pani Monika Całus –od godz. 1600 – sala 19;
klasa I, (matematyka) wych. pani Katarzyna Wróblewska – od godz. 1600 – sala 18;
klasa IIA,(fizyka, chemia, biologia) wych. pani Katarzyna Woźnica – od godz. 1600– sala 9;
klasa IIB, (j. angielski) wych. pani Joanna Chrząstowska - Ekiert – od godz. 1600- 11;
klasa III, (w- f) wych. pan Paweł Gałczyk – od godz. 1600 – sala 15; Język angielski –
Informatyka/matematyka – pani Gabriela Krzepkowska – od godz. 1600;
Matematyka –pani Janina Ziarnik - od godz. 1600- sala 10;
Wychowanie fizyczne- pan Jarosław Paul - od godz. 1600;
 
 
Język angielski/niemiecki – 
Język niemiecki – pani Beata Petrykowska – od godz. 1600 – gabinet wicedyrektora;
Język polski – pani Marta Pilecka – Lalewicz – od godz. 1600
 
 
Język angielski – 
Pedagog/logopeda – pani Agata Popiel - od godz. 1600 sala 6;
Plastyka, muzyka– pani Agnieszka Przyszlak – od godz.1600 
 
 
Zapisy na konsultacje w sekretariacie Zespołu Szkół Społecznych 
tel. 76 8463771
pani Urszula Hołdonowicz - od godz. 1600;pani Aneta Mróz - od godz. 1600 – sala 12;pani Justyna Jugo - od godz. 1600;–sala 19.  
 
 
Spotkanie Rady Rodziców - godz. 17.00